Pergalę NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ (25/15) komanda, kuri svečiuose 124:97 (36:26, 29:21, 29:24, 30:26) įveikė Oklando „Warriors“ (9/33) ekipą.

Luka Dončičius nugalėtojams pelnė 20 taškų ir atkovojo aštuonis kamuolius. Tačiau slovėnas pataikė du tritaškius iš devynių ir du baudų metimus iš aštuonių.

Rezultatyvesnis Dalaso klube buvo 21 tašką surinkęs Dwightas Powellas, o Kristapas Porzingis dėl kelio problemų nežaidė.

„Warriors“ gretose pro šalį mėtė jos žvaigždė D‘Angelo Russellas, kuris pataikė tik penkis metimus iš 17 bei surinko 13 taškų.

„Mavericks“ komanda laimėjo visus kėlinius. Ji prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 18 taškų ir po to savo pranašumą toliau didino.

„Mavericks“: Dwightas Powellas 21, Luka Doničius 20, Bobanas Marjanovičius 13, Timas Hardaway 12.

„Warriors“: Jordanas Poole‘as 17, Ericas Paschallis 16, D‘Angelo Russellas ir Glennas Robinsonas po 13.