Eurolygos grandų mūšyje – CSKA pergalė

Pergalę Eurolygos grandų mūšyje iškovojo Maskvos CSKA (13/6) ekipa, savo arenoje 60:55 (14:21, 12:12, 17:10, 17:12) palaužė Madrido „Real“ (15/4) klubą.

„Real“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir antrajame kėlinyje pirmavo jau dviženkliu skirtumu (26:16), o tokiame nerezultatyviame mače tai gali reikšti labai daug. Vis dėlto CSKA sugebėjo atsitiesti ir jau trečiojo kėlinio viduryje po Mike‘o Jameso tritaškio išsiveržė į priekį (34:33).

Likus žaisti 37 sekundes CSKA ir toliau pirmavo tašku, tačiau „armiečių“ pozicijas sutvirtino Darruno Hilliardo tritaškis (58:54). Sergio Llullas tada suklydo, o Kyle‘as Hinesas realizavo baudų metimus.

Su CSKA marškinėliais Eurolygoje debiutavo iš Atėnų AEK atvykęs Howardas Sant-Roosas. Kubietis per 20 minučių surinko 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Real“ veteranas Felipe Reyesas šiame susitikime tapo vos penktuoju žaidėju Eurolygos istorijoje, kuriam pavyko pasiekti 3 tūkstančių karjeros taškų ribą. Kiti keturi – Vassilis Spanoulis, Juanas Carlosas Navarro, Georgios Printezis ir Paulius Jankūnas. Kitas eilėje – 2960 taškų pelnęs Nando De Colo.

CSKA: Mike‘as Jamesas 19 (2/9 tritaškių, 7 klaidos), Darrunas Hilliardas 14, Kyle‘as Hinesas 10 (6 atk. kam., 4 blokai), Nikita Kurbanovas 4 (10 atk. kam.).

„Real“: Trey‘us Thompkinsas 14 (1/5 tritaškių, 6 atk. kam.), Facundo Campazzo 11 (3/10 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolas Laprovittola 8