„Spurs“ įspūdingai grįžo ir laimėjo Toronte

Trečią pergalę per pastarąsias ketverias rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė San Antonijaus „Spurs“ (17/21) klubas.

Vakarų konferencijos atstovai išvykoje po permainingos kovos 105:104 įveikė titulą ginančius Toronto „Raptors“ (25/14) krepšininkus.

Svečiai vienu metu atsiliko net 62:79, tačiau ketvirto kėlinio pirmoje pusėje įjungė aukščiausią pavarą gynyboje ir po įspūdingo spurto pirmavo 90:87. Jau atrodė, kad „Spurs“ ekipa perims iniciatyvą, bet galinga atkarpa atsakė ir šeimininkai, kurie po paskutinę minutę įmesto Pascalio Siakamo baudos metimo buvo priekyje – 101:100.

Vis dėlto mačo herojumi tapo Marco „“Belinelli, pataikęs tritaškį, savo ruožtu, į rikiuotę po beveik mėnesio pertraukos grįžusio P.Siakamo metimas buvo netaiklus. San Antonijaus komanda pastaruoju metu lipa iš duobės bei nugali ne vieną pajėgų varžovą.

„Raptors“: Serge'as Ibaka 21, Normanas Powellas 20, Kyle'as Lowry 16, Pascalis Siakamas 15.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 25, Rudy Gay'us 15, Derrickas White'as 13, LaMarcusas Aldridge'as 11.