„Lietkabelis“ tiesiog pervažiavo „Neptūną“

Po netikėtos pergalės prieš Kauno „Žalgirį“ apsukų nesumažinęs Panevėžio „Lietkabelio“ (12/6) klubas „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė dar vieną saldžią pergalę.

Nenado Čanako auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 102:64 (30:14, 22:21, 32:14, 18:15) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną“ (10/8) bei pasiekę trečiąją pergalę iš eilės aplenkė Vilniaus „Ryto“ krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedė karjeros rungtynes sužaidęs Martynas Sajus, kuris per 22 minutes pelnė 24 taškus (11/11 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Po krepšiais dominavęs „Lietkabelis“ dar per pirmas tris minutes atsiplėšė nuo klaipėdiečių 13:2, o antrajame ketvirtyje, spurto 13:0 dėka, jau triuškino gynyboje problemų turėjusius varžovus 48:25.

Antroje mačo pusėje „Neptūnui“ atkurti intrigos nepavyko. Bejėgiškai atrodžiusi uostamiesčio ekipa leido šeimininkams toliau bėgti bei likus žaisti 10 minučių jau buvo atsilikusi net 49:84.

Net ir turėdama triuškinančią persvarą, Panevėžio komanda ketvirtajame kėlinyje neatsipalaidavo ir dar kiek padidinusi skirtumą privertė Tomo Rinkevičiaus auklėtinius patirti didžiausią sezono pralaimėjimą.

„Lietkabelis“: Martynas Sajus 24 (11/11 dvitaškiai), Margiris Normantas 17, Željko Šakičius 13.

„Neptūnas“: Osvaldas Olisevičius 10, Žygimantas Janavičius, Matas Jogėla ir Darrinas Dorsey po 8.