„Man Utd“ Anglijos „Premier“ lygoje užtikrintai namuose 4:0 įveikė „Norwich City“ ekipą.

Pirmąjį įvartį Marcusas Rashfordas pelnė 27–ąją minutę. Antrojo kėlinio pradžioje tas pats puolėjas rezultatą padvigubino iš 11 metrų baudinio.

54–ąją Anthony Martialis  pelnė dar vieną įvartį, o pergalę puikiu smūgiu 76–ąją įtvirtino jaunasis Masonas Greenwodas.

Kitame turo mačo antroje vietoje lentelėje žygiuojantis „Leicester City“ namuose kiek netikėtai 1:2  nusileido „Southampton“. Šeimininkai pirmieji įmušė įvartį 14–ąją minutę, tačiau jau 19–ąją svečių puolėjas S.Armstrongas rezultatą išlygino.

Įdomu  tai, kad “Leicester City“ dukart siuntė po to kamuolį į vartus, tačiau abu kartus, po VAR peržiūrių, įvarčiai nebuvo įskaityti, o svečiai 82–ąją pelnė pergalingą įvartį.