Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienio popietę prasidėjo 22tojo turo kovos .Pirmajame mače tarp Londono  „Crystal Palace“ ir Londono  „Arsenal“ nugalėtojas nepaaiškėjo – mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečiuose žaidę „Arsenal“ futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai po puikaus Alexandre'o Lacazette perdavimo vienas prieš vartininką iššoko Pierre'as -Emerickas Aubameyangas ir užtikrintai pelnė įvartį.

Šeimininkai geresnį žaidimą pradėjo rodyti jau tik po pertraukos ir neilgai trukus, dėka palankaus rikošeto, Jordano Ayew smūgiuotas kamuolys įskriejo į  „Arsenal“ vartus 54–ąją minutę.

Dar po trylikos minučių „Crystal Palace“ įgijo ir vieno žaidėjo persvarą, kai už grubią pražangą, iš pradžių geltoną, o po VAR peržiūros ji buvo pakeista į raudoną, prieš save išvydo tas pats P.E.Aubameyangas.

Įdomu tai, kad šiame mače susitiko jauniausias ir seniausias „Premier“ lygos treneriai. Mikaeliui Artetai vos 37–eri, o „Crystal Palace“ treneriui R.Hodgsonui – 72–eji.