Madrido „Atletico“ įspūdingai sužaidė rungtynių pabaigą ir palaužę „Barcelona“ rezultatu 3:2 iškopė į Ispanijos Supertaurės finalą.

Nors pirmasis kėlinys pasibaigė švieslentėje degant nuliams, visas įdomumas laukė antrojoje žaidimo dalyje, kurioje įvarčių netrūko.

„Atletico“ jau 46-ą minutę išsiveržė į priekį, kai Angelis Correa maitino Koke geru perdavimu, o pastarasis nukreipė kamuolį į vartus.

Katalonai į tai atsakė dviem įvarčiais. 51-ą minutę rezultatą išlygino „Barcelona“ žvaigždė Lionelis Messi, o 62-ą minutę persvarą dovanojo taiklus Antoine Griezmanno šūvis.

74-ą minutę „Barcelona“ galvojo, kad dar labiau sustiprino savo pozicijas, kai Arturo Vidalis taip pat pasižymėjo įvarčiu, tačiau teisėjas jo neįskaitė dėl nuošalės. Prieš tai neįskaitytas ir dar vienas katalonų įvartis, kai antrąjį L. Messi įvartį nubraukė užfiksuotas žaidimas ranka.

Viską nulėmė rungtynių pabaiga, o joje puikiai žaidė Madrido klubas. 81-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Alvaro Morata, o bilietą į finalą lėmė 87-ą minutę atliktas A. Correa smūgis – 3:2.

Finale „Atletico“ susitiks su kitu Madrido klubu – „Real“, kuris pusfinalyje 3:1 įveikė „Valencia“.