Ketvirtadienį Oberhofe (Vokietija) duotas startas ketvirtajam šio sezono pasaulio biatlono taurės etapui. Moterų 7,5 km sprinto lenktynes laimėjo norvegė Marte Olsbu Roeiseland.

Pirmą sezono pergalę asmeninėse lenktynėse pasiekusi norvegė numušė visus 10 taikinių ir finišavo per 22 min. 4.9 sek. Norvegė 33.1 sek. aplenkė vokietę Denisę Herrmann (1 baudos ratas) ir 47.4 sek. – prancūzę Julią Simon (0). Sezono lyderė italė Dorothea Wierer liko ketvirta (+1:01.8 min., 1 baudos ratas).

Gabrielė Leščinskaitė prašovė 3 kartus ir užėmė 80-ą vietą (+4:32.3) tarp 100 dalyvių. Natalija Kočergina prašovė net 6 sykius ir finišavo 91-a (+5:12.4). D.Wierer su 347 tšk. padidino savo pranašumą bendroje įskaitoje. Už jos rikiuojasi dvi norvegės – Tiril Eckhoff (327) ir Ingrid Landmark Tandrevold (289). Lietuvės taškų neturi.

Penktadienį 10 km sprinte lenktyniaus vyrai.