Ignas Brazdeikis per savo gimtadienį pasirodė aikštėje, bet su Niujorko „Knicks“ (10/28) komanda patyrė pralaimėjimą.

Niujorko ekipa svečiuose 104:128 (29:39, 24:33, 16:23, 35:33) pripažino Jutos „Jazz“ (25/12) pranašumą.

„Knicks“ klubas po trijų kėlinių atsiliko 26 taškų deficitu ir I. Brazdeikis pasirodė aikštėje, kai mačo nugalėtojas jau buvo aiškus.

Jis per penkias minutes pelnė tris taškus ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Puolėjas pataikė dvitaškį, baudos metimą ir prametė tritaškį.

Jutos komandai tai buvo septinta pergalė iš eilės ir 12-ta iš paskutinių 13-os rungtynių.

Nugalėtojams Bojanas Bogdanovičius ir Emmanuelis Mudiay pelnė po 20 taškų. Pastarasis dar sužaidė ir rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Knicks“: Frankas Ntilikina 16, Bobby Portisas ir Elfridas Paytonas po 13, Wayne‘as Ellingtonas ir Damyeanas Dotsonas po 11.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius ir Emmanuelis Mudiay po 20, Rudy Gobertas (16 atk. kam.) ir Donovanas Mitchellas po 16.