Indianos „Pacers“ (23/15) ekipa, kurioje rungtyniauja Domantas Sabonis, šiąnakt Indianapolyje vykusiose NBA rungtynėse 108:122 (23:31, 26:31, 23:38, 36:22) turėjo pripažinti Majamio „Heat“ (27/10) krepšininkų pranašumą.

D. Sabonis sužaidė nuostabias rungtynes. Puikiai šį sezoną NBA aikštelėse atrodantis lietuvis per kiek daugiau nei 37 minutes pasižymėjo dar vienu solidžiu dvigubu dubliu. Lietuvis pelnė 27 taškus (10/13 dvitaškiai, 7/8 baudų metimai), atkovojo 14 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 1 kartą pažeidė taisykles.

Tai buvo 30-as D. Sabonio dvigubas dublis šiame NBA sezone.

Indianos valstijos klubas jau prieš prasidedant paskutiniam rungtynių ketvirčiui praktiškai nebeturėjo didesnių vilčių, kadangi po trijų kėlinių komandas skyrė 28 taškų skirtumas.

„Pacers“ jau pirmajame kėlinyje atidavė iniciatyvą į „Heat“ krepšininkų rankas ir atsilikinėjo visas rungtynes.

Tik įtikinamai laimėtas paskutinis ketvirtis, Indianapolio klubui leido sumažinti bendrą rungtynių skirtumą iki 14 taškų deficito.

D. Saboniui šiose rungtynėse „Pacers“ gretose geriausiai talkino Justinas Holiday'us ir Aaronas Holiday'us, kurie pelnė po 14 taškų.

„Heat“ gretose net 7 krepšininkai pelnė daugiau nei po 10 taškų. Vis tik rezultatyviausias Majamio ekipos gretose buvo Tyleris Herro, jo sąskaitoje – 19 taškų.

„Pacers“: Domantas Sabonis 27, A. Holiday ir J. Holiday po 14, Jeremy Lambas ir Edmondas Sumneris po 13.

„Heat“: T. Herro 19, Bamas Adebayo ir Derrickas Jonesas po 18, Duncanas Robinsonas 17, Kendrickas Nunnas ir Goranas Dragičius po 15.