Taiklus Rose'o metimas nulėmė „Pistons“ pergalę Klivlande

Antrąja pergale per pastarąsias trejas rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) džiaugėsi Detroito „Pistons“ (14/24) komanda.

Dwane'o Casey kariauna išvykoje, po permainingos kovos, 115:113 (27:29, 27:38, 30:28, 31:18) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (10/27) klubą.

„Kavalieriai“ ilgą laiką ketvirtame kėlinyje turėjo iniciatyvą ir likus 33 sekundėms, po Collino Sextono taiklių baudų metimų, pirmavo 113:112.

Vis dėlto svečius ir vėl išgelbėjo Derrickas Rose'as – šį kartą gynėjas pelnė dvitaškį, o per likusias 26 sekundes Klivlando klubas išsigelbėti nesugebėjo.

Dar vieną rezultatyvų mačą sužaidė prancūzas Sekou Doumbouya. 19-metis puolėjas per 33 minutes įmetė 15 taškų bei perėmė 3 kamuolius.

S. Doumbouya 2019-ųjų naujokų biržoje Detroito ekipos buvo pasirinktas 15-uoju šaukimu, tačiau daugiau laiko NBA mačuose pradėjo gauti tik pastaruoju metu.

„Cavaliers“: Kevinas Love'as 30 (4/6 tritaškiai, 9 atk. kam.), Collinas Sextonas 20, Cedi Osmanas 17 (2/7 tritaškiai), Ante Žižičius 5 (9 atk. kam.).

„Pistons“: Derrickas Rose'as 24 (7 rez. perd.), Andre Drummondas 23 (20 atk. kam.), Tony Snellas 18 (4/6 tritaškiai), Sekou Doumbouya 15, Sviatoslavas Michailiukas 12 (4/10 tritaškiai).