Ronaldo naujuosius metus pradėjo „hatt-tricku“

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje užtikrintai 4:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus, o Cristiano Ronaldo prie komandos pergalės prisidėjo pelnydamas „hatt-tricką“.

Portugalas 49-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaidą ir suklaidinęs gynėją nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. 67-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

81-ąją minutė Gonzalo Higuainas pelnė trečią komandos įvartį. Dar vos po minutės C.Ronaldo nuginklavo varžovų vartininką dar sykį, taip pradėdamas metus pelnydamas „hatt-tricką“.