Los Andželo „Lakers“ (29/7) komanda NBA iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 106:99 (23:22, 33:25, 19:32, 31:20) įveikė Detroito „Pistons“ (13/24) krepšininkus.

Dar vieną sezono trigubą dublį atliko LeBronas Jamesas, kuris pelnė 21 tašką, atkovojo 14 kamuolių bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Anthony Davisas nugalėtojams pelnė 24 taškus.

Po trijų kėlinių „Lakers“ komanda atsiliko keturių taškų deficitu ir pergalę baudų metimais įtvirtino tik paskutinę mačo minutę.

Pralaimėjusiųjų gretose nesulaikomas buvo Derrickas Rose‘as, kuris įmetė 28 taškus.

„Pistons“: Derrickas Rose‘as 28, Sviatoslavas Mykhailiukas 14, Langstonas Galloway 13, Andre Drummondas 12 (18 atk. kam.).

„Lakers“: Anthony Davisas 24 (11 atk. kam.), LeBronas Jamesas 21 (14 atk. kam., 11 rez. perd.), Alexas Caruso 13, Dwightas Howardas 11, Kentaviousas Caldwellas-Pope 10.