Nesunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (14/3) ekipa, kuri svečiuose 87:77 (23:21, 29:16, 20:22, 15:18) nugalėjo Vilerbano ASVEL (8/9) komandą.

„Real“ puikiai sužaidė antrąjį kėlinį, po kurio nutolo dviženkliu taškų skirtumu, o trečiame kėlinyje Madrido klubo pranašumas jau siekė 20 taškų (69:49).

Šiame sezone „Real“ komandai tai buvo jau 19-oji pergalė iš eilės, o kitą savaitę „Karališkasis klubas“ susikaus su Kauno „Žalgiriu“.

ASVEL iki šiol namuose buvo pralaimėjusi tik Stambulo „Fenerbahče“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ komandoms, o šioms rungtynėms vietoje susirgusio ASVEL trenerio Zvezdano Mitrovičiaus komandai vadovavo jaunesnysis Tony Parkerio brolis T.J. Parkeris.

ASVEL: Charlesas Kahudi 18 (5/7 tritaškių), Adreianas Payne‘as 11 (3/7 tritaškių), Rihardas Lomažas (3/4 tritaškių) ir Livio Jean-Charlesas (7 atk. kam.) po 10, Jordanas Tayloras 8 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3/12 metimų), Tonye Jekiri 6 (11 atk. kam., 2/7 dvitaškių).

„Real“: Trey‘us Thompkinsas 20 (7 atk. kam., 3/9 tritaškių), Rudy Fernandezas (5/6 tritaškių) ir Jordanas Mickey (7 atk. kam.) po 18, Nicolas Laprovittola 12, Fabienas Causeuras 11, Walteris Tavaresas 6 (4 blokai), Facundo Campazzo 2 (9 rez. perd., 16 naud. bal.).

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška