Kauno „Žalgirio“ (5-12) krepšininkai po atkaklios kovos įsirašė antrą iš eilės pergalę Eurolygos turnyre – 73:68 (17:21, 12:13, 24:19, 20:15) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ (11-6) klubą. Beveik trečdalį komandos taškų pelnęs Lukas Lekavičius savo indėlio nesureikšmino.

L. Lekavičius per beveik 23 minutes svečiams atseikėjo 23 taškus (3/5 dvit., 4/6 trit., 5/5 baud.).

„Maccabi“ į Kauną atvyko be penkių pagrindinės sudėties žaidėjų – Scottie Wilbekino, Omri Casspi, Tariko Blacko, Othello Hunterio ir Nate’o Wolteros, bet Lietuvos čempionai trečio kėlinio viduryje atsiliko 11 taškų skirtumu.

Vis tik tada kauniečiai šešias minutes varžovams neleido pelnyti taškų, o patys spurtavo 18:0 ir išsiveržė į priekį.

„Žalgiris“ šį spurtą surengė, kai aikštėje buvo Lukas Lekavičius, K.C. Riversas, Edgaras Ulanovas, Paulius Jankūnas ir Zachas LeDay.

„Pradžia buvo labai sunki, pradėjome lėtai, be jokio greičio. Pakeitėme gynybą, išmušėme iš vėžių varžovus, pataikėme ir laimėjome“, – trumpai pergalę įvertino kuklus L. Lekavičius.

Įžaidėjas teigė, kad kiekvieną vakarą tiki, kad jis bus jam sėkmingas, tiesiog kartais pasiseka sužaisti taip, kaip dabar, o kartais ne.

„Kiekvienas rungtynes jaučiu, tiesiog krepšinis yra sportas – kažkada pasiseka, kažkada ne. Šiandien sukrito.

Tiesiog žaidžiau savo žaidimą ir pataikiau. Nebuvo akcento, jog ant manęs žaistų ar panašiai“, – teigė vakaro herojus.