„Leicester City“ futbolininkai 2020-uosius pasitiko iškovodami pergalę Anglijos „Premier“ lygoje ir įsitvirtindami antroje pozicijoje, tuo tarpu Londono „Tottenham“ įteikė dovaną savo konkurentams.

Brendanas Rodgersas toliau vairuoja „lapes“ iki sidabro. Jo auklėtiniai iškovojo eilinę pergalę, rezultatu 3:0 įveikę „Newcastle United“.

Šventinių vaišių nepadauginę „Leicester City“ dar pirmajame kėlinyje įgijo dviejų įvarčių persvarą, o jiems pelnyti jiems prireikė vos kelių minučių.

36-ą minutę nulinį rezultatą pakeitė katastrofiška varžovų klaida pasinaudojęs Ayoze Perezas, o vos po trijų minučių persvarą padvigubino vartininką nuginklavęs Jamesas Maddisonas.

Besibaigiant rungtynėms pergalę įtvirtino Hamza Choudhury. Jo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į vartų konstrukciją ir pateko į tinklą, o varžovų vartininkas neturėjo jokių galimybių numušti kamuolio – 3:0.

Tuo tarpu Jose Mourinho treniruojami „Tottenham“ maloniai nustebino savo konkurentus „Manchester United“ bei neaplenkė jų turnyro lentelėje. Jie rezultatu 0:1 nusileido prieš „Southampton“.

Vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Danny Ingsas, kuris tiksint 17-ai minutei pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

Po šių rungtynių „Tottenham“ tik dėl geresnio įvarčių santykio liko šešti. Tiek pat taškų – 30 – yra surinkę ir „Wolves“, kurie pirmąją metų dieną rezultatu 1 – 2 nusileido „Watford“ ir nepasinaudojo proga pralenkti Londono ekipą.