Giannis Antetokounmpo po dviejų praleistų rungtynių sugrįžo į aikštę ir atvedė Milvokio „Bucks“ (30/5) komandą į pergalę.

Rytų lyderiai svečiuose 123:102 (31:20, 24:32, 40:25, 28:25) įveikė Čikagos „Bulls“ (13/21) krepšininkus.

G. Antetokounmpo prieš tai dėl nugaros skausmų nežaidė dvejose rungtynėse. Šiąnakt jis pelnė 23 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Puolėjas rungtyniavo vos 27 minutes, o paskutines penkias mačo minutes praleido ant suolelio, nes mačo baigtis buvo aiški.

„Bucks“ po 35 rungtynių turi 30 pergalių ir tai yra geriausias rezultatas NBA.

Čikagos krepšininkai per antrąjį kėlinį pataikė 8 tritaškius iš 14, tačiau vieno sėkmingo ketvirčio pergalei nepakako.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 25, Giannis Antetokounmpo 23 (10 atk. kam.), Ericas Bledsoe 15, Ersanas Ilyasova 14.

„Bulls“: Zachas LaVine‘as 19, Lauri Markkanenas ir Coby White‘as po 18, Wendelis Carteris ir Tomas Satoransky po 10.