Kauno „Žalgiris“ 2019-uosius metus baigė pergale Utenoje 101:77, o po jos Šarūnas Jasikevičius pasidžiaugė, kaip jo komanda pasirodė prieš „Juventus“.

„Turime būti labai patenkinti rungtynėmis. Atvykome su problemomis, bet, kaip ir derėtų LKL, pradėjome mačą agresyviai, pataikymas prideda ir malonumo žaisti, ir šiaip viskas yra geriau. Antrame kėlinyje kiek atsipalaidavome, buvome nubausti, bet vėl komanda perlaužė rungtynes trečio pradžioje. Smagiai žiūrėjosi vyrai.

Žinojome, kur „Juventus“ rizikuos, o mes pataikėme. Tuo tarpu kai rizikavome mes – jie nepataikė. Taip gavosi viskas truputį lengviau nei tikėjomės“, – sakė Š. Jasikevičius.

„Žalgiris“ per pirmą ketvirtį pelnė 38 taškus ir taip startavo galingai. Paklaustas, ar vienintelė problema buvo varžovų atkovoti 12 kamuolių puolime, „Žalgirio“ strategas su tuo nesutiko.

„Nemanau. Paprasčiausiai antrame kėlinyje atsipalaidavome, varžovai paėmė 5–6 kamuolius, kurie buvo niekieno, ir jau atrodė, kad labai atsipalaiduojame. Tai viena pagrindinių mūsų problemų šiemet. Turime žaisti tą gerą krepšinį, kurį žaidėme, ilgesnėmis atkarpomis – šiandien jos buvo“, – kalbėjo „Žalgirio“ vairininkas.

Erikas Venskus per 20 minučių pelnė 12 taškų ir atkovojo 6 kamuolius. Už tokį pasirodymą Šaras gyrė auklėtinį.

„Nuostabiai jis sužaidė puolime, gynyboje turėjo problemų su Šulskiu. Dubleriuose jis daug laiko praleidžia „penktoje pozicijoje“, čia teko žaisti „ketvirtoje“, bet jei jis nori turėti ateitį aukštame lygyje, jo pozicija yra „ketvirta“ ir jis parodė, kad gali joje žaisti“, – teigė Š. Jasikevičius.

Strategas negalėjo atsakyti, ar rungtynėse su Tel Avivo „Maccabi“ komandai padėti galės šįkart nežaidę Edgaras Ulanovas ir Jockas Landale’as.