Kėdainių sirgaliai galėjo stebėti intriguojančią dramą „Betsafe–LKL“, kurioje vietos „Nevėžis“ (5/11) įspūdingai išplėšė pergalę po Mato Juciko metimo – 88:87 (21:20, 20:29, 18:19, 29:19) nugalėtos Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5/11).

Atkakliame mūšyje „Pieno žvaigždės“ dar ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 71:59, tačiau „Nevėžis“ ėmė naikinti atsilikimą. Mato Juciko ir brolių Kalaitzakių inicijuota atkarpa skirtumą mažino, o po Granto Vasiliausko tritaškio, likus 7 minutėms, ekipas skyrė jau tik taškas – 72:73.

Tris taškus pasvališkiams pridėjo Johnas Gillonas, tačiau Georgios Kalaitzakio metimas, likus minutei, išlaikė intrigą maksimalią – 84:86.  Antrąsyk iš eilės teisėjams pakeitus sprendimą, kam atitenka kamuolys, Julius Kazakauskas tai išnaudojo lygindamas rezultatą, tačiau M. Jucikas prasižengė ir Paulius Petrilevičius tai išnaudojo dalinai – pataikė vieną baudos metimą – 87:86.

Keliskart kartojus metimą iš po krepšio „Nevėžio“ pergalės kalviu galiausiai tapo M. Jucikas, palikdamas varžovams mažiau nei 2 sekundes, per kurias išsigelbėti nebepavyko.

Prie pergalės 16 taškų pridėjo 3 tritaškius pataikęs Laurynas Beliauskas, 15 – M. Jucikas, 13 – Panagiotis Kalaitzakis, 12 – G. Kalaitzakis (8 atk. kam.).

Pasvalio klubui 21 tašką surinko J. Gillonas, 18 – P. Petrilevičius, 15 – Mike’as Bruesewitzas (4/5 trit.), 11 – Miha Lapornikas.