Domantas Sabonis sužaidė blogiausias sezono rungtynes ir su Indianos „Pacers“ (21/11) patyrė pralaimėjimą po atkaklios kovos.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 112:113 (27:25, 28:33, 27:26, 30:29) nusileido Majamio „Heat“ (23/8) ekipai.

Lietuvis per 31 minutę pelnė 8 taškus (4/11 dvit.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti 6,8 sekundėms pergalingus „Heat“ komandos taškus pelnė Goranas Dragičius. Majamio klubui namuose tai buvo 14 pergalė iš 15 žaistų mačų.

Tai geriausias namų rezultatas NBA.

Prieš pergalingą G.Dragičiaus metimą po kartą prametė Jimmy Butleris ir Kendrickas Nunnas, bet „Heat“ abu kartus atsikovojo kamuolį puolime.

„Heat“ pranoko varžovus kova dėl kamuolių 56:34.

Per paskutines 2:21 minutes pirmaujanti komanda keitėsi penkis kartus, o paskutinę „Pacers“ ataką, kurio smaigalyje atsidūrė Aaronas Holiday, sėkmingai sustabdė Derrickas Jonesas.

„Pacers“: Aaronas Holiday 17, T.J.Warrenas ir Jeremy Lambas po 16, Dougas McDermottas 14, Mylesas Turneris 13, Justinas Holiday ir Edmondas Sumneris po 11, Domantas Sabonis 8.

„Heat“: Jimmy Butleris 20 (9 atk. kam.), Duncanas Robinsonas ir Bamas Adebayo po 18, Kendrickas Nunnas 17, Goranas Dragičius 14, Tyleris Herro 10.