20-ąją pergalę šiame NBA sezone į savo sąskaitą įsirašė Dalaso „Mavericks“ (20/10) klubas. Teksaso valstijos derbyje Dalaso ekipa namuose 102:98 (20:24, 32:23, 27:27, 23:24) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (12/18) krepšininkus.

Likus keturioms minutėms iki mačo pabaigos, šeimininkai pirmavo net 102:85, tačiau per likusį laiką nepelnė nė taško.

Varžovai galutinai kilo į lemiamą šturmą paskutinę susitikimo minutę, kai iš toli pataikė Rudy Gay'us – 98:102.

Vis dėlto Derricko White'o tritaškis tikslo nepasiekė ir „Spurs“ ekipa buvo priversta dar kartą pralaimėti.

Po ketverių rungtynių pertraukos į rikiuotę grįžo čiurnos skausmus užnugaryje palikęs Luka Dončičius. Slovėnas buvo arti devintojo trigubo dublio – 24 taškai, 10 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

„Mavericks“: Luka Dončičius 24 (1/6 tritaškiai), Timas Hardaway'us jaunesnysis 17 (3/6 tritaškiai), Kristapas Porzingis (3/8 tritaškiai, 8 atk. kam.) ir Dorianas Finney-Smithas (3/4 tritaškiai, 6 atk. kam.) po 13.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 21, Rudy Gay'us 18 (4/7 tritaškiai, 8 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as 17 (7 atk. kam.),... Marco Belinelli 2 (0/4 tritaškiai).