Domanto Sabonio metimai dažniau skriejo pro šalį, bet tai nesutrukdė surinkti eilinio dvigubo dublio, o Indianos „Pacers“ (21-10) ekipai namuose 120:115 (30:19, 24:25, 24:35, 29:28, 13:8) po pratęsimo įveikti NBA čempionės Toronto „Raptors“ (21-9).

Lietuvis žaidė net 41 minutę, per kurią pelnė 12 taškų (5/14 dvit., 2/7 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą ir triskart suklydo.

Tai buvo jau 25-asis D. Sabonio dvigubas dublis šiame sezone. Visoje lygoje jis pagal šį rodiklį nusileidžia tik graikui Gianniui Antetokounmpo (27).

„Pacers“ klubui po 24 taškus surinko Mylesas Turneris ir T.J. Warrenas, o pratęsimo herojumi tapęs Aaronas Holiday pridėjo 19. Gynėjas per papildomą laiką pataikė du tritaškius iš eilės, leidusius šeimininkams atitrūkti 119:115 ir švęsti pergalę.

„Raptors“ klubui 30 taškų pelnė Kyle’as Lowry (9 rez. perd.), kuris iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 34,7 sek. išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą. Gynėjas paskutinę sekundę dar galėjo ir atimti pergalę iš „Pacers“ bet jo tritataškis buvo netaiklus.