Nors už nuopelnus Prienų krepšiniui buvo apdovanotas ilgametis miesto komandos treneris Virginijus Šeškus, į aikštelę šios emocijos tinkamai nepersidavė – Prienuose viešėję Kauno „Žalgirio“ (15-0) krepšininkai be didesnių bėdų 105:64 (29:12, 22:16, 24:21, 30:15) susitvarkė su vietos „CBet“ (6-9) ekipa ir toliau išlieka nepralaimėję.

Situacija aikštelėje gana aiški tapo jau pirmajame kėlinyje – jį pakiliai rungtyniavę žalgiriečiai laimėjo net 29:12 ir, iš esmės, jau tada atsakė į visus klausimus.

Prienų krepšininkai niekaip nerado atsakymų į žalgiriečių atakas ir trečiajame kėlinyje jų deficitas peržengė 30 taškų ribą (44:75).

Net ir turėdami solidų pranašumą kauniečiai apsukų nemažino, toliau smaginosi puolime ir iškovojo solidžią pergalę, pačiame dvikovos finiše perkeldami savo persvarą per 40 taškų kartelę (105:64).

Žalgiriečių gretose rezultatyviausias ir naudingiausias savo sezono rungtynes vos per 16 minučių sužaidė Edgaras Ulanovas. Jo sąskaitoje – 24 taškai ir 25 naudingumo balai.

Nugalėtojai šiose rungtynėse sėkmingai atakavo iš toli (12/25, 48 proc.) ir ne kartą sėkmingai „skaitė“ varžovų sumanymus – apie tai kalba 15 perimtų komandos kamuolių.

Jei aikštelėje intrigos daug nebuvo, jos netrūko šalia jos – svečius tribūnose garsiai ir audringai palaikė net apie 300 iš Kauno atvykusių ištikimiausių sirgalių, kurie praktiškai visų rungtynių metu kūrė garsinį palaikymą savo komandai.

Bene esminis rungtynių akcentas įvyko per ilgąją rungtynių pertrauką – būtent tada aikštelėje buvo pagerbtas ilgametis Prienų komandos treneris Virginijus Šeškus.

Kol į Prienų arenos palubes kilo 10-uoju numeriu pažymėti V. Šeškaus marškinėliai, pats treneris, gausiai palaikomas vietos sirgalių, sunkiai tramdė ašaras.

„CBet“: Laurynas Birutis 17, Karolis Guščikas 8, Kerras Kriisa 7, Mindaugas Lukauskas ir Regimantas Miniotas po 6;

„Žalgiris“: E. Ulanovas 24 (10/13 met.), Nigelas Hayesas 13, Martinas Gebenas 12, Zachas LeDay 9.