Milano „Inter“ iškovojo triuškinančią pergalę ir rezultatu 4:0 įveikę „Genoa“ vienuolikę, sugrįžo į Italijos „Serie A“ pirmenybių viršūnę.

Milano miesto ekipa dar pirmajame kėlinyje susikrovė solidžią dviejų įvarčių persvarą, o prie to labiausiai prisidėjo Romelu Lukaku. Belgas 31-ą minutę smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus, o vos po poros akimirkų asistavo komandos draugui Roberto Gagliardini, kuris padvigubino persvarą.

Antrajame kėlinyje „Inter“ dar dukart nubaudė savo oponentus.

64-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Esposito, o 71-ą minutę antrąjį savo įvartį pelnė R. Lukaku.

Tai buvo jau trylikta „Inter“ pergalė šiame sezone, jie taškais susilygino su Turino „Juventus“. Visgi dėl geresnio įvarčių santykio Milano ekipa pakilo į pirmą vietą.