Jonas Valančiūnas atliko dvigubą dublį, tačiau su Memfio „Grizzlies“ (10/19) komanda patyrė pralaimėjimą.

Lietuvio klubas svečiuose 107:114 (27:25, 24:30, 36:26, 20:33) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (8/21) ekipai.

J. Valančiūnas per 30 minučių pelnė 14 taškų (7/13 dvit.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

„Grizzlies“ ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 12 taškų skirtumu, tačiau pranašumą išbarstė ir pralaimėjo antrą kartą iš eilės.

Tuo tarpu „Cavaliers“ vos antrą kartą šiame sezone laimėjo dukart paeiliui.

Kevinas Love‘as likus kiek daugiau nei minutei išvedė „Cavaliers“ į priekį tritaškiu, o vėliau šeimininkai baudų metimais pergalę įtvirtino.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė „Cavaliers“ gynėjas Jordanas Clarksonas, pelnęs 33 taškus.

Tuo tarpu „Grizzlies“ naujokas Ja Morantas norėjo atlikti įspūdingą dėjimą. Gynėjas praktiškai peršoko K. Love‘ą, tačiau įdėti nepavyko.

„Grizzlies“: Jarenas Jacksonas 24, Dillonas Brooksas 16, Jonas Valančiūnas 14 (14 atk. kam.), Jae Crowderis 10.

„Cavaliers“: Jordanas Clarksonas 33, Kevinas Love‘as 21 (13 atk. kam.), Darius Garlandas 14, Cedi Osmanas 13, Tristanas Thompsonas 10 (15 atk. kam.).