Rezultatyviai žaidęs Domantas Sabonis padėjo Indianos „Pacers“ (20/9) komandai iškovoti penktąją pergalę iš eilės.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 119:105 (30:32, 38:25, 24:22, 27:26) įveikė Sakramento „Kings“ (12/16) ekipą.

Lietuvis per 33 minutes pelnė 15 taškų (6/13 dvit., 3/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet po triskart suklydo ir prasižengė.

Šiąnakt nutrūko D. Sabonio 13 rungtynių dvigubų dublių serija.

Trečiajame kėlinyje Indianos komanda pirmavo 22 taškų persvara ir paskutiniame ketvirtyje išlaikė saugų skirtumą.

„Pacers“ sustabdė rezultatyviausią „Kings“ žaidėją Buddy Hieldą, kuris pataikė tik 3 metimus iš 15 ir pelnė 7 taškus.

„Pacers“: T.J. Warrenas 23, Mylesas Turneris 17, Domantas Sabonis ir T.J. McConnellis po 15, Malcolmas Brogdonas 13.

„Kings“: Richaunas Holmesas 20, Marvinas Bagley 17, Justinas Jamesas 14, Nemanja Bjelica 13.