Dalaso „Mavericks“ (18-8) komanda be Luka Dončičiaus nutraukė Rytų konferencijos lyderių 18 pergalių seriją.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai svečiuose 120:116 (36:22, 23:34, 27:20, 34:40) įveikė Milvokio „Bucks“ (24/4) ekipą.

Dalaso klubą į pergalę vedė Kristapas Porzingis, kuris įmetė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių. Tiek pat taškų įmetė Sethas Curry.

Tuo tarpu pralaimėjusiems Giannis Antetokounmpo pelnė net 48 taškus, jis atkovojo 14 kamuolių ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus.

L. Dončičius rungtynes praleido dėl čiurnos traumos.

„Bucks“ komandai tai yra pirmas pralaimėjimas nuo lapkričio 8 dienos ir ilgiausia pergalių serija nuo 1971metų.

Po trijų kėlinių „Mavericks“ komanda pirmavo 10 taškų persvara. Ketvirtajame ketvirtyje iki paskutinės mačo minutės „Bucks“ arčiau nei per septynis taškus taip ir nebuvo priartėjusi.

Milvokio klubas prametė 30 tritaškių iš 41.

„Mavericks“ pranašumą susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kuriame pataikė septynis tritaškius ir jam pasibaigus buvo priekyje 36:22.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis (12 atk. kam.) ir Sethas Curry po 26, Dorianas Finney-Smithas 15, Jalenas Brunsonas ir Delonas Wrightas po 13, Justinas Jacksonas 7.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 48 (14 atk. kam.), Kyle‘as Korveris 17, Ersanas Ilyasova 11, George‘as Hillas 10.