„Pacers“ pergalę papuošė Sabonio rekordas

Domantas Sabonis tapo komandos rekordininku ir su Indianos „Pacers“ (18/9) įsirašė pergalę.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 107:85 (33:20, 26:24, 13;22, 35:19) sutriuškino Šarlotės „Hornets“ (12/17) klubą.

Lietuvis šiąnakt 12-tose runtynėse iš eilės atliko dvigubą dublį ir tai yra ilgiausia serija per „Pacers“ klubo istoriją. Jis pagerino Troy Murphy pasiekimą.

D. Sabonis per 34 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

„Pacers“ komanda pergalę užsitikrino paskutiniame kėlinyje, kurį laimėjo 35:19. Per šį ketvirtį net 31 komandos tašką surinko atsarginiai.

„Pacers“ privertė varžovus sužaisti nerezultatyviausias sezono rungtynes bei krepšį atakuoti blogiausiu taiklumu – 30,8 proc. Svečiai iki šio mačo turėjo trijų pergalių seriją.

„Hornets“: Cody Zelleris 19 (12 atk. kam.), Malikas Monkas 14, Devonte Grahamas 12, Bismackas Biyombo 11.

„Pacers“: Aaronas Holiday 23, Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam.), T.J.McConnellis ir Domantas Sabonis (12 atk. kam.) po 12, Malcolmas Brogdonas 11, Justinas Holiday 9.