Jonas Valančiūnas pasižymėjo kova dėl atšokusių kamuolių ir su Memfio „Grizzlies“ (9/17) komanda šventė pergalę.

Lietuvio klubas namuose 128:111 (35:30, 34:24, 35:30, 24:27) įveikė Vašingtono „Wizards“ (7/17) krepšininkus.

J.Valančiūnas žaidė 29 minutes, pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, bet 6 kartus suklydo ir triskart prasižengė.

Lietuvis buvo daugiausiai kamuolių atkovojęs rungtynių žaidėjas ir daugiausiai kartų suklydęs komandos krepšininkas.

„Grizzlies“ komandai tai yra trečia pergalė per paskutines keturias rungtynes.

Paskutiniame kėlinyje šeimininkai vienu metu pirmavo 24 taškų persvara ir jam intrigos nebuvo.

„Wizards“: Bradley Bealas 29 (10 atk. kam.), Troy Brownas 16, Ishas Smithas ir Admiralas Schofieldas po 14.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 27, Brandonas Clarke‘as 25, Ja Morantas 18, Jarenas Jacksonas 16, Solomonas Hillas 12.