Dalaso „Mavericks“ komandos superžvaigždė Luka Dončičius pirmąją rungtynių minutę patyrė čiurnos traumą.

Be slovėno likusi „Mavericks“ komanda 118:122 po pratęsimo nusileido Majamio „Heat“ klubui.

„Tikimės, kad trauma nėra rimta. Dabar tik tiek galime pasakyti“, - po mačo kalbėjo „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle‘as.

L.Dončičius traumą patyrė kai užlipo ant varžovo kojos.

Dalaso klubas vėliau atsiliko 24 taškų persvara, bet atsitiesė ir pavijo varžovus, tačiau pratęsime teko pripažinti „Heat“ pranašumą.

Praėjusiame sezone geriausiu naujoku tapęs L.Dončičius šiais metais rodo MVP lygio žaidimą.

20 metų slovėnas pelno 29,3 taško, atkovoja 9,6 kamuolio ir atlieka 8,9 rezultatyvaus perdavimo.