„Barcelona“ prarado taškus Ispanijoje

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse susitikimas tarp „Real Sociedad“ ir „Barcelona“ komandų baigė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Mikelis Oyarzabalis 12-ąją minutę sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Real Sociedad“ į priekį 1:0.

Antoine’as Griezmannas 38-ąją minutę tiksliai perkėlė kamuolį per vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Luisas Suarezas 49-ąją minutę tiksliai uždarė Lionelio Messi perdavimą ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

Alexanderis Isakas 62-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir pasiuntęs jį į vartus išlygino rezultatą 2:2.