Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) akis į akį susitiko dvi blogiausios šio sezono komandos. Paskutinę vietą Rytuose užimanti Niujorko „Knicks“ išvykoje po dramatiškos ir atkaklios kovos palaužė paskutinę Vakarų komandą, Oklando „Golden State Warriors“.

„Knicks“ pirmavo beveik visą rungtynių laiką ir galiausiai pasiekė pergalę 124:122 (30:20, 38:30, 19:30 25:32 12:10).

„Knicks“ trečiojo kėlinio viduryje dar turėjo 18 taškų pranašumą, bet netrukus jis ėmė tirpti. Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai jau buvo priekyje (89:91) ir didžioji intriga persikėle į lemiamas rungtynių minutes.

Tritaškiu pratęsimą išplėšę „Warriors“ jį pradėjo slogiai ir jau po kelių minučių atsilikinėjo 7 taškais. Per likusią trumpą rungtynių atkarpą praėjusių metų vicečempionai išsigelbėti nebespėjo.

„Kincks“ iškovojo pergalę po 10 iš eilės pralaimėjimų.