Klaipėdos „Neptūnas“ (4-4) patyrė antrą iš eilės pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos D grupėje – išvykoje 82:96 (26:26, 28:23, 10:27, 18:20) nusileista Brindizio „Happy Casa“ (4-4) klubui.

„Neptūnas“ vangiai pradėjo rungtynes ir leido varžovams pelnyti daug greitų ir lengvų taškų, bet sugebėjo gaisrą prigesinti, o antrajame kėlinyje net ir susikrauti dviženklę persvarą.

Vis tik dar iki kėlinio pabaigos šeimininkai skirtumą sumažino iki penkių taškų, o lemiamą smūgį sudavė po ilgosios pertraukos.

Trečią ketvirtį italai laimėjo net 27:10 ir pasiuntė „Neptūną“ į nokdauną.

Klaipėdiečiai suklydo net 17 kartų, po kurių Italijos ekipa pelnė 24 taškus. „Neptūnas“ po varžovų klaidų surinko tik 10 taškų.

„Happy Casa“ net 68 taškus suvertė iš po krepšio.

„Neptūnas“: D. Gailius 19, G. Masiulis 17, A. Williamsonas 10, Ž. Janavičius, T. Delininkaitis ir S. Galdikas po 9.

„Happy Casa“: A. Banksas 22, J. Brownas 19, T. Stone’as ir D. Thompsonas po 17.