Moterų Eurolygoje – Jocytės ekipos nesėkmė

Trečiadienį moterų Eurolygos B grupės rungtynėse Justės Jocytės atstovaujama Liono ASVEL (Prancūzija) komanda svečiuose po tragiško ketvirtojo kėlinuko 67:82 (17:19, 17:14, 25:25, 8:24) pralaimėjo prieš Stambulo „Fenerbahce Oznur Kablo“ (Turkija).

Likus žaisti mažiau nei 7 min. rezultatas dar buvo lygus (65:65), bet tada ASVEL pateko į gilią duobę ir net 4 min. nepelnė nė taško. Likus žaisti pustrečios minutės ASVEL priartėjo iki 67:71, tačiau nuo tada nebepelnė nė taško.

24 taškus nugalėtojoms pelnė Cecilia Zandalasini, o 21 – Alina Jagupova. ASVEL gretose išsiskyrė po 17 tšk. surinkusios Helena Ciak ir Marine Johannes.

14-metė J.Jocytė oficialiame Eurolygos puslapyje yra įtraukta į ASVEL paraišką, bet šį kartą tarp 10 registruotų žaidėjų nepateko. Lietuvė praėjusią savaitę debiutavo pagrindinėje ASVEL sudėtyje, kai išbėgo į aikštę Prancūzijos lygos rungtynėse.

ASVEL (2-5) B grupėje nepakilo iš 6-os vietos. „Fenerbahce“ (5-2), bent jau kol kas, tapo vienvaldėmis lyderėmis.