UEFA Čempionų lygoje antradienį sužaistos aštuonerios rungtynės, po kurių paaiškėjo dar septyni klubai, kurie žais atkrintamosiose.

Jau anksčiau rašėmė, kad „Liverpool“ ir „Napoli“ žengė iš E grupės.

Jų pėdomis vėliau pasekė Dortmundo „Borussia“, „RB Leipzig“, „Lyon“ „Valencia“ ir Londono „Chelsea“.

Jau anksčiau kelialapius iškovojo „Barcelona“, Madrido „Real“, Londono „Tottenham“, Miuncheno „Bayern“, Turino „Juventus“, „Manchester City“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“.

Trečiadienį paaiškės likę du atkrintamųjų dalyviai.

F grupėje karštame mūšyje Milane „Inter“ 1:2 (1:1) nusileido „Barcelonai“.

Katalonus į priekį išvedė Carlesas Perezas (23 min.). Rezultatą 44 min. išlygino Romelu Lukaku. Antrame kėlinyje „Inter“ dukart pasižymėjo, bet abu kartus po nuošalės. Galiausiai tašką padėjo ir italų viltis nužudė Anssumane Fati, kuris 87 min. pelnė antrą „Barcos“ įvartį.

Italams, kurie su 7 taškais liko treti, reikėjo pergalės, nes kitose rungtynėse Dortmunde „Borussia“ 2:1 (1:1) palaužė Prahos „Slavia“.

Vokiečiai su 10 taškų liko antri F grupėje ir tęs pasirodymą.

G grupėje „RB Leipzig“ išvykoje 2:2 (2:0) sužaidė su „Lyon“ ir su 11 taškų užkopė į pirmą turnyrinės lentelės vietą.

„Lyon“ iki pat 82 rungtynių minutės atsiliko ir tuo metu buvo grupės dugne, bet galiausiai išsigelbėjo. Prancūzai atsiliko 0:2 po Emilio Forsbergo ir Timo Wernerio įvarčių, bet šeimininkus gelbėjo Houssemas Aouaras (50 min.) ir Memphis Depay’us (82 min.).

Kitose rungtynėse „Zenit“ išvykoje 0:3 (0:0) pralaimėjo Lisabonos „Benfica“ klubui. Abu jie surinko po 7 taškus, o trečia vieta atiteko portugalams, kurie sezoną tęs Europos lygoje.

H grupėje už borto liko praėjusio sezono išsišokėliai Amsterdamo „Ajax“, kurie namie 0:1 (0:1) nusileido „Valencia“. Ispanai su 11 taškų tapo grupės nugalėtojais. Jiems pergalingą įvartį pelnė Rodrigo (24 min.).

„Ajax“ su 10 taškų liko trečias, nes kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ namie 2:1 (2:0) nugalėjo „Lille“.

Anglams įvarčius pelnė Tammy Abrahamas (19 min.) ir Cesaras Azpilicueta (35 min.). Rezultatą sušvelnino Loicas Remy (78 min.).