Devynių nelaimėtų rungtynių iš eilės serija pagaliau nutrūko. Freddie Ljungbergas nuvairavo Londono „Arsenal“ prie pirmosios pergalės. Jo komanda rezultatu 3:1 įveikė „West Ham United“.

Visgi pirmasis kėlinys „kanonieriams“ nieko gero nežadėjo. 38-ą minutę jiems teko vytis varžovus, kadangi pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubęs ir tikslų smūgį galva atlikęs Angelo Ogbonna išvedė „plaktukus“ į priekį. Teisėjas šią situaciją dar aptarė su VAR sistema, tačiau galiausiai įvartis buvo įskaitytas.

Antrajame kėlinyje „Arsenal“ pavyko perlaužti ir žaidimą, ir rungtynes, o tam jiems prireikė vos 9 minučių, per kurias į varžovų vartus krito trys įvarčiai.

60-ą minutę kamuolį į vartus pasiuntė Martinellis, 66-ą minutę rezultatą persvėrė Nicolasas Pepe, o dar po kelių minučių pergalę įtvirtino Pierre-Emerickas Aubameyangas – 3:1.

Ši pergalė „Arsenal“ ekipai buvo reikalinga it oras. Surinkę 22 taškus jie sugrįžo į pirmąjį dešimtuką ir įsitaisė devintoje turnyro lentelės vietoje.