209 taškų rungtynėse – Kurtinaičio pergalė prieš Plazą

Pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (10/0) ekipa, išvykoje 108:101 (33:18, 22:26, 22:34, 31:23) nugalėjusi Sankt Peterburgo „Zenit“ (4/6) klubą.

„Chimki“ daug galingiau pradėjo rungtynes, tačiau trečiajame kėlinyje sulaukė atsakomojo spurto. Ketvirtajame kėlinyje iniciatyva buvo atsiimta ir taško deficitas paverstas 13 taškų pranašumu (100:87).

„Zenit“ per likusį laiką ginklų nesudėjo ir sugebėjo likus žaisti 40 sekundžių priartėti iki šešių taškų, tačiau taškų lenktynėse aplenkti varžovų nesugebėjo.

Nugalėtojams 30 taškų pelnė Aleksejus Švedas (13 rez. perd.), 20 pridėjo Sergejus Karasiovas, 15 – Anthony Gillas, 14 – Devinas Bookeris, 10 – Stefanas Jovičius.

Tarp Joano Plazos auklėtinių ryškiausias buvo Timas Abromaitis, pelnęs 23 taškus (4/7 tritaškių), Gustavo Ayonas pridėjo 18 taškų (6 atk. kam., 6 rez. perd.), 17 – Alexas Renfroe (10 rez. perd., 1/6 tritaškių), 16 – Austinas Hollinsas, 12 – Willas Thomasas.

„Chimki“ išlieka vienvalde turnyro lydere, o „Zenit“ nesugeba pakilti iš vos aštuntosios vietos.