„Leicester City“ Anglijos „Premier“ lygoje svečiuose užtikrintai 4:1 nugalėjo „Aston Villa“ futbolininkus ir vėl sumažino atsilikimą nuo vienvaldžio lyderio „Liverpool“ iki 8 taškų.

Anwaro El-Ghazi 11-ąją minutę smūgiuotas vos iš keleto metrų kamuolys sudrebino varžovų vartų skersinį ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Leicester City“ greitos atakos smaigalyje atsidūręs Jamie Vardy 20-ąją minutę įveikė ne tik vartininko, bet ir gynėjų gynybą bei pasiuntęs kamuolį į vartus išvedė svečius į priekį 1:0.

Kelechi Iheanacho 41-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Jackas Grealishas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Jonny Evansas 49-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį galva į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:1.

Vienas prieš vartininką atsidūręs J.Vardy 75-ąją minute nukreipė kamuolį į vartus, o svečiai šventė užtikrintą pergalę 4:1.