„Lazio“ klubas Italijos „Serie A“ lygoje namuose 3:1 nugalėjo Turino „Juventus“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo 25-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Luizas Felipe per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Juanas Cuadrado 68-ąją minutę už paskutinės vilties pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir „Juventus“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Sergėjus Milinkovičius Savičius 74-ąją minutę susistabdęs kamuolį pasiuntė jį į vartų tinklą ir persvėrė rezultatą „Lazio“ naudai 2:1.

Ciro Immobile 79-ąją minutę nerealizavo teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio.

Felipe Caicedo 95-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir įtvirtino šeimininkų pergalę 3:1.