Šeštadienį pagrindinėje Anglijos „Premier“ lygos vakaro dvikovoje „Manchester United“ 2:1 (2:0) palaužė iki šiol tik tris pralaimėjus savo sąskaitoje turėjusią „Manchester City“ ekipą.

23-ią susitikimo minutę „Man City“ puolėjas Marcusas Rashfordas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį, kai nukreipė kamuolį į dešinį vartų kampą.

Vos po šešių minučių Anthony Martialis (29‘) smūgiu iš baudos aikštelės į artimąjį vartų kampą dar kartą nuginklavo Edersoną ir padidino „Man United“ persvarą iki dviejų – 2:0.

Intrigą į rungtynes „Man City“ grąžino 85-ą minutę, kuomet Nicolas Otamendi galva nukreipė komandos draugo kampinio metu pakeltą kamuolį.