„Neptūnas“ pasiekė revanšą prieš „Nevėžį“

Pirmajame „Betsafe–LKL“ reguliaraus sezono rate Kėdainių „Nevėžiui“ (3/10) nusileidęs Klaipėdos „Neptūnas“ (8/5) savo sirgalių akivaizdoje pasiekė revanšą ir įveikė varžovus 88:78 (24:20, 28:24, 21:20, 15:14).

„Nevėžis“ tik pirmajame kėlinyje rimtai kibo į atlapus varžovams. Vėliau „Neptūnas“ persvarą žingsnis po žingsnio didino, kol ši perkopė 10 taškų ribą – 67:54.

Tiesa, brolių Kalaitzakių vedamas „Nevėžis“ trečiojo kėlinio pabaigoje gerokai sumažino deficitą (64:71), o ketvirtajame kėlinyje stengėsi išlaikyti viltį gyvą. Iš trečio bandymo ataką realizavęs Julius Kazakauskas skirtumą mažino iki 5 taškų (75:80), tačiau Deividas Gailius „Neptūnui“ pelnė jau dešimtą savo tašką iš eilės bei taip neleido svečiams pakurstyti intrigos labiau – 85:75.

Osvaldas Olisevičius gerino savo sezono rezultatyvumo ir naudingumo rekordus: įmetė 17 taškų (3/4 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Tuo tarpu D. Gailius sužaidė rezultatyviausią sezono mačą – pelnė 22 taškus (4/6 trit., 4/4 dvit., 2/2 baud.).

Taip pat prie pergalės 16 taškų pridėjo Tomas Delininkaitis (4/5 trit.), 10 – Simas Galdikas.

Beje, būtent minėti O. Olisevičius, D. Gailius ir T. Delininkaitis yra vieninteliai, pataikę tolimų metimų „Neptūno“ komandoje.

„Nevėžiui“ 12 taškų surinko Zacharas Vediščevas, 11 – Panagiotis Kalaitzakis, po 10 – Georgios Kalaitzakis bei Arminas Urbutis. Į Klaipėdą grįžęs Laurynas Beliauskas surinko 9 taškus.