70 taškų surinkęs LeBrono Jameso ir Anthony Daviso duetas atvedė Los Andželo „Lakers“ (20/3) komandą į lengvą pergalę.

Franko Vogelio auklėtiniai svečiuose 136:113 (39:34, 38:28, 33:31, 26:20) įveikė Portlando „Trail Blazers“ (9/14) ekipą.

A.Davisas pelnė 39 taškus, L.Jamesas – 31.

„Lakers“ komanda svetimoje arenoje laimėjo 11 kartą iš eilės ir Vakaruose dabar užima pirmąją vietą.

Portlando klubui šios rungtynės kainavo daug. Pirmajame kėlinyje traumą patyrė puolėjas Rodney Hoodas. Vėliau komanda paskelbė, kad krepšininkui plyšo Achilo sausgyslė.

Trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvytas „Trail Blazesr“ treneris Terry Stottsas, kuris protestavo prieš teisėjo švilpuką ir užsidirbo dvi technines pražangas.

Paskutiniame kėlinyje „Trail Blazers“ atsiliko 27 taškais.

Pralaimėjusiems C.Anthony pelnė 15 taškų, jis pataikė 4 metimus iš 13.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 29 (8 rez. perd.), Hassanas Whiteside‘as 17, C.J.McCollumas, Anfernee Simonsas ir Carmelo Anthony po 15, Kentas Bazemore‘as 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 39 (9 atk. kam.), LeBronas Jamesas 31 (8 rez. perd.), Kyle‘as Kuzma 15, JaVale‘as McGee 13, Troy Danielsas 9.