Dar vienas Sabonio dvigubas dublis neišgelbėjo ekipos Detroite

Domantas Sabonis užfiksavo dar vieną dvigubą dublį, tačiau su Indianos „Pacers“ (14/8) komanda patyrė pralaimėjimą.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 101:108 (19:32, 25:23, 31:16, 26:37) pripažino Detroito „Pistons“ (9/14) pranašumą.

Lietuvis žaidė 34 minutes, pelnė 18 taškų (7/15 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet dukart suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Tai buvo jau 17-as D. Sabonio dvigubas dublis sezone.

Tačiau dominavo ir varžovų priekinės linijos žaidėjai.

Andre Drummondas pelnė 25 taškus ir atkovojo 22 kamuolius, tiek pat taškų pridėjo ir Blake‘as Griffinas.

„Pistons“ pagal antraisiais šansais pelnytus taškus varžovus pranoko 25-2, iš jų 12 taškų įmetė paskutiniame kėlinyje.

Paskutinį kėlinį „Pistons“ laimėjo 37:26 ir likus žaisti 41 sekundei šeimininkus į priekį išvedė B.Griffino tritaškis. Po to jų pergalę įtvirtino Derricko Rose‘o ir Langstono Galloway metimai.

„Pacers“ prieš „Pistons“ pralaimėjo trečią kartą šiame sezone ir apskritai Indianos komandai tai vos antras pralaimėjimas per paskutines devynias rungtynes.

„Pacers“: T.J.Warrenas 26, Malcolmas Brogdonas 21, Domantas Sabonis 18 (13 atk. kam.), Jeremy Lambas 12, Dougas McDermottas 10.

„Pistons“: Blake‘as Griffinas ir Andre Drummondas (22 atk. kam.) po 25, Luke‘as kennardas 15, Derrickas Rose‘as 14, Christianas Woodas 11.