Milano „Inter“ futbolininkai vos antrą kartą sužaidė lygiosiomis šiame Italijos „Serie A“ čempionate. Jie rezultatu 0:0 išsiskyrė su „Roma“ ekipa.

Apylygėse rungtynėse Antonio Conte auklėtiniai 10 kartų smūgiavo į vartų pusę, tačiau tik tris kartus pataikė į jų plotą. Palyginimui du „Roma“ smūgiai iš šešių skriejo į vartų stačiakampį.

Rungtynių pradžioje progų pasižymėti sulaukė abu „Inter“ snaiperiai, tačiau nei Lautaro Martinezui, nei Romelu Lukaku pasiųsti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

Besibaigiant pirmam kėliniui atakos smaigalyje po R. Lukaku perdavimo atsidūrė Marcelo Brozovičius, tačiau jis apmaudžiai smūgiavo pro šalį.

Vos prasidėjus antram kėliniui geros progos sulaukė kitas „Inter“ žaidėjas – Matiasas Vecino, tačiau ir jo smūgiuotą kamuolį atrėmė varžovų vartininkas.

83-ią minutę nulinį rezultatą galėjo pakeisti R. Lukaku, tačiau po gero perdavimo galva smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia vartų, bet ne į juos.

Tokios lygiosios tapo tikra dovanėle Turino „Juventus“. „Inter“ vis dar išlieka pirmoje vietoje, tačiau tik dviem taškais atsiliekantys „Juventus“ šį savaitgalį turės auksinę progą sugrįžti į Italijos pirmenybių viršūnę.