Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (4/8) Eurolygoje svečiuose po atkaklios kovos ir pratęsimo 102:107 (16:30, 24:11, 22:24, 26:23, 14:19) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkų (5/7) pranašumą.

Peytonas Siva taikliais baudos metimais likus žaisti 2 minutėms padidino ALBOS pranašumą iki trijų taškų 83:80.

Netrukus Kostas Sloukas pelnė keturis taškus iš eilės, Derrickas Williamsas pridėjo dvitaškį ir „Fenerbahče“ nutolo 86:83.

Lemiamu metu sėkmingiau žaidė svečiai, kurie po taiklaus Luke’o Sikmos dvitaškio išlygino rungtynių rezultatą 88:88, o Derricko Williamso tolimas metimas paskutinėmis kėlinio akimirkomis tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Aukštesnę pavarą pratęsimo metu įjungęs Turkijos klubas nutolo 101:96 ir netrukus šventė dramatišką pergalę – 107:102.

Rokas Giedraitis per beveik 29 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (1/4 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud. met.), perėmė 1 ir atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

ALBA: Luke’as Sikma – 18 (6/7 dvit., 8 atk. kam., 26 naud. bal.), Nielsas Giffey’us (3/5 trit.) ir Martinas Hermannssonas (4 rez. perd.) – po 12, Peytonas Siva (6 rez. perd.) ir Marcusas Erikssonas – po 10.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas – 23 (13/13 baud. met., 10 rez. perd., 39 naud. bal.), Nando De Colo – 18 (3/5 dvit., 17 naud. bal.), Melihas Mahmutoglu – 17 (5/9 trit.), Joffrey‘us Lauvergne – 15 (6 atk. kam., 18 naud. bal.), Derrickas Williamsas – 14 (4 atk. kam., 15 naud. bal.).

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška