Ketvirtadienį Eurolygoje Belgrado „Crvena Zvezda“ (5/7) svečiuose 77:67 (20:18, 19:22, 19:10, 18:15) palaužė Milano „AX Armani“ (7/5) ekipą.

Per pastaruosius tris metus „AX Armani“ dar nei karto nenugalėjo „Crvena Zvezda“ komandos ir patyrė visus penkis pralaimėjimus.

Trečiojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus (45:45), tačiau tada „Crvena Zvezda“ spurtavo ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo septynių taškų pranašumą (57:50). Nuo to laiko svečiai daugiau neatsilikinėjo ir nors „AX Armani“ likus žaisti 2 minutėms sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių (65:69), bet vėl spurtavę svečiai įtvirtino savo pergalę.

Buvęs žalgirietis Aaronas White‘as per 21 min. 33 sek. pelnė 6 taškus (0/3 trit., 1/2 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko perdavimą ir perėmė kamuolį.

„Crvena Zvezda“ gretose rungtyniaujantis buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas Billy Baronas buvo vienas svarbiausių komandoje – jis per 28 min. 44 sek. pelnė 17 taškų (1/4 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius.

„AX Armani“: S.Rodriguezas 14, R.Moraschini ir J.Brooksas – po 7.

„Crvena Zvezda“: L.Brownas 21, B.Baronas 17, D.Brownas 12.