Jonas Valančiūnas sugrįžo į aikštę po trumpos pertraukos ir surengė galingą pasirodymą puolime, surinkdamas beveik trečdalį visų Memfio „Grizzlies“ taškų, bet pergalei to buvo maža.

„Grizzlies“ (6-15) išvykoje 99:106 (20:27, 15:23, 29:28, 35:28) nusileido Čikagos „Bulls“ (8-14).

J. Valančiūnas per 29 minutes pelnė net 32 taškus (12/17 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 13 kamuolių, perėmė 3 kamuolius, blokavo vieną metimą, atliko rezultatyvų perdavimą ir triskart suklydo.

Lietuvis buvo netoli pelnytų taškų karjeros rekordo, kuris siekia 34.

Memfio klubas nė karto nepirmavo visų rungtynių metu, o „Bulls“ buvo įgijusi ir triuškinamą 22 taškų persvarą. „Grizzlies“ komandai nepadėjo jaunoji žvaigždė Ja Morantas.

Be J. Valančiūno rezultatyviausiai žaidė Jae Crowderis ir Jarenas Jacksonas Jr., pelnę po 15 taškų.

„Bulls“ klubui Zachas LaVine’as surinko 25.