Pasaulio fitneso čempionate – Lietuvos merginų medaliai

Savaitgalį Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko IFBB pasaulio fitneso čempionatas. Jame Lietuvai atstovavo 5 sportininkės.

Geriausiai sekėsi Linai Kudrickei (bikini -169 cm, Šiaulių „Fit House“), kuri iškovojo sidabro medalį. Bronzą laimėjo Skaistė Danilevičiūtė (bikini -160 cm, Vilniaus „Dubinas team“).

Ketvirtą vietą užėmė Laura Stalinkevičiūtė (bikini -162 cm, Šiaulių „Sporto kodas“), o šešta buvo Viktorija Sadovskaja (bikini -164 cm, Vilniaus „Star team“). Septintą vietą užėmė Laima Pletinskaja (kūno fitnesas +168 cm, Marijampolės „Tauras“).

Kitą savaitgalį sportininkai išvyksta į pasaulio veteranų čempionatą Ispanijoje.