Anglijos „Premier“ lygoje rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Aston Villa“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2, tuo tarpu kitame susitikime „Leicester“ šventė pergalę po VAR peržiūros.

Mančesteryje Jackas Grealishas 11-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Aston Villa“ ekipą į priekį 1:0.

„Manchester United“ nusprendė įžaisti kamuolį nuo kampinio gairelės, netrukus Andreasas Pereira atliko puikų aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o tuo pasinaudojęs Marcusas Rashfordas atliko smūgį galva ir kamuolys nuo varžovų vartininko Tomo Heatono 42-ąją minutę atsidūrė vartų tinkle – 1:1.

Victoras Lindelofas 64-ąją minutę smūgiu galva persvėrė rezultatą Mančesterio ekipos naudai.

Tyrone‘as Mingsas 66-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba ir nuginklavęs „Manchester United“ vartų sargą Davidą De Gea išlygino rezultatą 2:2.

Tai ir buvo paskutinis rungtynių įvartis, kuris jau antrą kartą iš eilės Anglijoje paliko „Manchester United“ su lygiosiomis.

Kitose sekmadienio vakaro „Premier“ lygos rungtynėse, „Leicester“ namuose, po įtemptos kovos, palaužė Liverpulio „Everton“ pasipriešinimą 2:1.

Pirmieji 23-ąją minutę į priekį įsiveržė „Everton“ futbolininkai, kurių gretose puikiu smūgiu galva pasižymėjo brazilas Richarlisonas.

Vis tik antrajame kėlinyje „Leicester“ nubudo ir 68-ąją minutę rezultatą jau lygino nenuilstantis „lapių“ atakų variklis Jamie Vardy.

Tačiau tikrąją kulminaciją rungtynės pasiekė jau paskutinėmis teisėjo pridėto laiko akimirkomis, kai „Leicester“ puolėjas Kelechi Iheanacho meistriškai, technišku smūgiu pasiuntė kamuolį į „Everton“ ekipos vartų tinklą.

Reikia pažymėti, kad įvarčio šventimas kaip mat buvo nutrauktas, atakoje įžvelgus nuošalę bei pasitelkus VAR peržiūrą.

Jau pasibaigus pridėtam rungtynių laikui, peržiūrėjus epizodą buvo nuspręsta – įvartis įskaitomas ir „lapės“ švenčia dar vieną pergalę, kuri leidžia ekipai išsilaikyti antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje.