Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse įsirašė Kauno „Žalgiris“ (12/0), kuris namuose 100:82 (23:17, 19:23, 24:18, 34:24) pranoko Klaipėdos „Neptūno“ (7/5) krepšininkus.

Sužaidus pusketvirtos minutės rezultatas dar buvo lygus (5:5), bet „Neptūnas“ pelnė 8 taškus iš eilės ir atitrūko – 13:5.

„Žalgiris“ varžovams neleido 3 minutes pasižymėti ir taip išsiveržė į priekį – 14:13. Nors likus pusantros minutės rezultatas buvo lygus (17:17), bet likusį laiką taškus rinko tik žalgiriečiai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 23:17.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai startavo 5 taškais iš eilės ir dar labiau atitrūko – 28:19. Čia pat jau svečiai atsakė savo 6 taškais bei vėl priartėjo – 25:28. Netrukus komandas skyrė jau tik 2 taškai – 28:30.

„Žalgiris“ neleido varžovams išsiveržti į priekį, kadangi laimėjo atkarpą 6:0 – 36:28.

Tačiau ir „Neptūnas“ neturėjo planų leisti kauniečiams lengvai pabėgti ir spurtas 8:0 leido jiems vėl pasivyti varžovus – 38:39. Įpusėjus mačui „Žalgiris“ pirmavo tik nežymiai – 42:40.

Po didžiosios pertraukos Žygimantas Janavičius dvitaškiu išlygino rezultatą – 42:42. Žalgiriečiai iniciatyvą išlaikė savo rankose, o atsiplėšti jiems pavyko įpusėjus kėliniui – 56:47.

Čia pat „Neptūnas“ atsakė 5 taškais – 52:56.

Po dviejų iš eilės K. C. Riverso tritaškių LKL čempionai vėl buvo sunkiau pavejami – 62:55. Prasidėjus paskutinei minutei Martino Gebeno dvitaškis pirmą kartą šiame susitikime atotrūkį pavertė dviženkliu – 66:56.

Paskutinę ataką kaip iš natų išpildę uostamiesčio krepšininkai nežymiai priartėjo – 58:66.

Paskutiniajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei minutę „Neptūnas“ dar šiek tiek priartėjo – 61:67.

Šeimininkai lemiamą spurtą surengė, kai laimėjo atkarpą 9:1 ir susikrovė 14 taškų atotrūkį (76:62), kuris per likusias 6,5 minutės tik dar labiau išaugo.

Žalgiriečiai pataikė 13 tritaškių iš 23 – 56 procentų tikslumas.

„Žalgiris“: K.C.Riversas 18 (6/7 tritaškiai), Zachas LeDay‘us 15 (5 atk. kam.), Edgaras Ulanovas 11, Jockas Landale‘as (8 atk. kam.) ir Nigelas Hayesas po 10, Martinas Gebenas 9 (6 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 8.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 15 (5 atk. kam.), Deividas Gailius 13 (3/5 tritaškiai), Andre Williamsonas 11, Žygimantas Janavičius 9 (7 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 8.